Neohodnoceno

Rum Señor Weber Oro 0,7l 38% + No-Ble Artisanal Amaretto 0,7l 25% zvýhodněná cena

Brazilský rum zrající v třech různých sudech, prémiový brazilský rum s karibským charakterem.

Artisanal Amaretto je sladký likér vyrobený z mandlí a meruňkových jader.

Skladem (>10 ks)
Kód: 376
1 147 Kč
Kategorie: ALKOHOL
Hmotnost: 1.5 kg

Señor Weber Rum Oro je brazilský prémiový rum vyrobený z fermentované šťávy cukrové třtiny ( 70% ) a z melasy ( 30% ). Tento rum se destiluje v ručně vyrobených měděných alembicích a poté se nechává uležet více jak 3 roky v sudech z amerického dubu, brazilského amburana wood a balsamo wood, čímž získává nezaměnitelnou chuť a aroma. Dovolili jsme si jej charakterizovat jako: "karibský rum s brazilskou DNA"

Charakteristika: Chuť a aroma je jemně nasládlá s tóny vanilky a čokolády, koncovka je lehce dřevnatá s tónem po mandlích.

Rum Seňor Weber Oro je vyrobený v Brazílii tradiční rodinnou destilérkou Weber Haus Destilária, jejíž komerční začátek označuje rok 1948. Do té doby již cca 100 let nazpět rodina Weber (původem z Německa) na své malé farmě v brazilském městě Ivoti pěstovala cukrovou třtinu a vyráběla pro svou potřebu naturální tradiční brazilský rum tzv. Cachacu (kašasu).

Země původu: Brazílie
Výrobce: Weber Haus Destilária
Obsah alkoholu: 38%
Obsah: 700ml
Dovozce pro ČR a SK: Alkfil Bohemia s.r.o.

No-Ble Elite Drinks je mladá belgická společnost, která se zaměřuje na výrobu vysoce kvalitních alkoholických i nealkoholických nápojů. Za každým produktem se skrývá poctivá řemeslná práce. Všechny nápoje jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin, což se odráží v jejich chuti a aroma.

Artisanal Amaretto je sladký likér vyrobený z mandlí a meruňkových jader, pocházející z moderní belgické destilérie No-Ble. Komplexní a bohatá chuť tohoto likéru Vás bude bavit jak při samotném popíjení po svátečním obědě jako digestiv, tak s pár kostkami ledu při večerním popíjení u krbu, nebo jako součást mnoha míchaných nápojů.

Země původu: Belgie
Výrobce: No-Ble Elite Drinks
Obsah alkoholu: 25%
Obsah: 700ml

Dovozce pro ČR a SK: Alkfil Bohemia s.r.o.