Neohodnoceno

Rochester Ginger karton MIX 12 x 725ml

Namixujte si svůj Rochester Ginger balíček podle svých představ. Maximální počet 12ks 725ml. Svůj výběr určete v nabídce níže.

Rochester Ginger 725ml
Rochester Ginger Dark 725ml
Rochester Ginger Light 725ml
Rochester Ginger Root 725ml
Skladem (>10 ks)
Kód: 571
Značka: Rochester Ginger
1 884 Kč
Kategorie: ZVÝHODNĚNÉ BALÍČKY
Hmotnost: 10 kg
velikonocni rochester
ZDARMAZDARMA

Rochester Ginger 725ml je originální nealkoholický zázvorový elixír vyrobeny dle tajné starodávné receptury v Anglii.Tento originální nealkoholický nápoj ze zázvoru, petrklíče a černého bezu je vhodný pro přípravu čajů, míchaných nápojů nebo domácích limonád, ale i pro samostatné pití. Toto složení dává nápoji jedinečnou chuť s výraznou příchutí zázvoru. Obsažené bylinky napomáhají k relaxaci, proti chřipce a podporuji přirozenou obranyschopnost.

Složení:
Voda, zázvorová složka 14%, extrakt (rozinky, prvosenka jarní, bezový květ), třtinový cukr, kyselina citrónová, karamel, konzervant - sorban draselný.
 

Rochester Ginger Light je výbornou variantou milovníků nízkokalorického zázvorového nápoje, který je taktéž bezlepkový a vhodný pro vegany.

Složení: voda, jablečná šťáva z koncentrátu, zázvorová složka 14%, přírodní rostlinné příchutě, kyselina citronová, karamel, přírodní sladidlo z rostlinných extraktů (Steviol Glycosides), Erythritol (přírodní nízkokalorický cukr), konzervant: sorban draselný.

Rochester Dark Ginger je originální nealkoholický nápoj ze zázvoru. Je to zázvorový elixír vyrobený podle starobylé jamajské receptury předávané z generace na generaci. Tento nápoj má jemnou nasládlou příchuť obohacenou zázvorem. Je vhodný pro přípravu domácích limonád, míchaných nápojů nebo čajů, ale i pro samostatné pití.

Ideální pomocník: Tato jedinečná směs přírodních extraktů tvoří jedinečný nápoj vhodný proti nachlazení, prohřívá organizmus, tlumí nevolnost, upravuje střevní mikroflóru a působí příznivě na lidský organizmus.

Složení: voda, třtinový cukr, zázvor (9%), karamel, kyselina vinná, citrónová šťáva, konzervant: sorban draselný. Nápoj má jemně nasládlou příchuť obohacenou zázvorem.

Rochester ROOT Ginger Bio je originální nealkoholický BIO nápoj ze zázvoru. Je to zázvorový elixír z BIO produktů vhodný pro přípravu domácích limonád, míchaných nápojů nebo čajů, ale i pro samostatné pití. Nápoj má jemnou zázvorovou příchuť zvýrazněnou citrónovými tóny. Pije se zatepla i zastudena.

Složení: voda, BIO zázvor (7%), BIO karamelový cukr, BIO citrónová šťáva, přírodní aroma zázvoru, přírodní olej z limety, bez konzervantů.

Byliny obsažené v nápoji mají povolená následující zdravotní tvrzení dle Nařízení Komise (EU) č. 432/2012 (ze dne 16.května 2012), které platí od 14.12 2012.

Zázvor (Zingiber officinale)
● Normální hladina cukru v krvi.
● Normální činnost kardiovaskulárního systému.
● Normální trávení - časné těhotenství.
● Přirozená obranyschopnost - imunitní systém.
● Zdraví během cestování - kinetóza.
● Antioxidant - protirakovinotvorné účinky.
● Normální funkce cest dýchacích.
● Kontrola zánětlivé reakce.
● Svaly - tonus, vitalita, energie, únava.

Prvosenka jarní (Primula veris)
● Antioxidant.
● Normální činnost srdce.
● Normální funkce dýchacího systému.
● Relaxace - dobrá nálada.

Bez černý - květ (Sambucus nigra)
● Kontrola tělesné hmotnosti.
● Antioxidant.
● Normální funkce dýchacího systému.
● Normální hladina glukózy v krvi.
● Čištění - vylučování vody z organismu.
● Přirozená obranyschopnost - imunitní systém.

Dávkování:
Dle potřeby.
 
Složení:
Voda, zázvorová složka 14%, extrakt (rozinky, prvosenka jarní, bezový květ), třtinový cukr, kyselina citrónová, karamel, konzervant - sorban draselný.
 
Upozornění:
● Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy po dohodě s lékařem.
● Uchovávejte mimo dosah dětí, v chladu a temnu.
● Není náhradou pestré a vyvážené stravy.
 

Výrobce:

The Original Drinks Food Co LTD

Země původu:

Spojené Království ( Velká Británie )