Neohodnoceno

No-Ble Natural Elite Soft Drink 250ml

Noble Natural Elite Drink je zdravý, ovocný, povzbuzující nápoj bez kofeinu a bez taurinu jehož základ tvoří Acai Berry, Acerola, Schizandra čínská.

Skladem (>10 ks)
Kód: 321
39 Kč
Kategorie: NOBLE ELITE DRINK
Hmotnost: 0.5 kg

No-Ble Elite Drink je novým standartem ve světě zdravých povzbuzujících nápojů. Na rozdíl od ostatních energetických nápojů, je No-Be Elite Drink vyráběn ze zdravého ovoce "SUPER FOODS" Acai Berry, Acerola a Schizandra čínská a neobsahuje žádný kofein ani taurin či jiné deriváty. 

Díky úžasným vlastnostem použitého ovoce "SUPER FOODS" můžeme zaručit až dvojnásobné zvýšení energie, a zároveň Vám poskytne nezbytné antioxidanty a vitamíny. Plody Acai Berry jsou proslulé také tím, že mají jednu z největších koncentrací antioxidantů a jsou plné aminokyselin, vláknin, kalcia, magnésia a nezbytných mastných kyselin. Acerola obsahuje až 80x více vitamínů C než je obsaženo v pomeranči.

NoBle Elite Drink není vhodný pro diabetiky.

Země původu: Belgie

Složení: perlivá voda, ovocná šťáva 11% (Acai Berry, Acerola, pomeranč, jablko, z koncentrátu), extrakt (Schizandra čínská, šípek, bezinka), cukr, přírodní aroma, kyselina citrónová

Nutriční hodnoty na 100ml: energie 195 kJ/46 kcal , tuk 0 g , sacharidy 11 g z toho cukry 11 g, protein 0 g, sůl 0 g

 

Země původu: Belgie, www.nobledrinks.com

Distributor pro ČR,SK: Alkfil Bohemia s.r.o.