Neohodnoceno

Lemon Tree likér 0,5l 35% + Rochester Ginger 725ml zvýhodněný balíček

Lemon Tree likér, nebo-li "Citrónovka" je jediným svého druhu spojením přírodní citrónové šťávy, žitné vodky a krystalicky čisté vody.

Rochester Ginger je originální nealkoholický nápoj ze zázvoru - vhodný pro přípravu limonád, čajů a míchaných nápojů, ale i pro samostatné pití.

Skladem (>10 ks)
Kód: 375
347 Kč
Kategorie: ALKOHOL
Hmotnost: 1 kg

Lemon Tree likér, nebo-li lidově řečeno "Citrónovka" je jediným svého druhu spojením přírodní citrónové šťávy, žitné vodky a krystalicky čisté vody. Svou ojedinělou chuť, barvu i vůni získává díky šťavnaté dužině z ručně vymačkaným citrónů a alkoholu páleném v domácím lihovaru Chopin, což dodává tomuto alkoholickému nápoji tu nejvyšší jakost. Podlaská "Citrónovka" je přirozeně kalným a osvěžujícím likérem příjemné, nasládlé a sametové chuti, jenž se hodí jak pro míchané nápoje (s tonikem, či zázvorovým nápojem Rochester Ginger Light, tak i pro samotné pití, nejlépe chutná nachlazená, či na ledu.

 

Země původu: Polsko
Výrobce: Chopin Distillery
Obsah alkoholu: 35%
Obsah: 500ml

Dovozce pro ČR a SK: Alkfil Bohemia s.r.o.

 

Rochester Ginger je originální nealkoholický nápoj ze zázvoru, petrklíče a černého bezu, vhodný pro přípravu domácích limonád, míchaných nápojů nebo čajů, ale i pro samostatné pití. Toto složení dává nápoji jedinečnou chuť s výraznou příchutí zázvoru.

Obsažené bylinky napomáhají k relaxaci, proti chřipce a podporuji přirozenou obranyschopnost.

 

Země původu: Velká Británie
Výrobce: The Original Drinks Food Co LTD
Obsah: 725ml

Distributor pro ČR: Alkfil Bohemia s.r.o.