Neohodnoceno

Chopin Dorda Likér Set, 3x 0,7l 18% + 3x sklo zdarma

Čokoláda, mořský karamel, kokos.Dorda Double Chocolate Liqueur 0,7l 18%, Dorda Sea Salt Caramel Liqueur 0,7l 18%, Dorda Coconut Liqueur 0,7l 18% + sklo zdarma (3 ks)

Skladem (>10 ks)
Kód: 289
1 641 Kč
Kategorie: ZVÝHODNĚNÉ BALÍČKY
Hmotnost: 4 kg

Chopin DORDA set je ojedinělá sbírka bezkonkurenčních likéru Dorda ze světoznáme destilerie Chopin Distillery, ležící v samém srdci polského venkova. Dorda likéry Vám přináší požitek z nejkvalitnější tmavé čokolády, mořské soli Maldon společně s ručně vyráběným karamelem nebo přírodních kokosových vloček. V těchto ručně vyráběných likérech nenajdete žádné umělá dochucovadla či jiné umělé přísady. Výsledkem je dekadentní, sladký, slaný, pikantní a čistý požitek umocněn neodolatelnou chutí žitné vodky Chopin, jenž likér pozvedne na neodolatelný zážitek.

Dorda Liqueurs jsou pojmenované po rodině Dordů, která stojí nejen za těmito lahodnými likéry, ale i za světoznámou vodkou Chopin, jenž je základem každého z těch tří dokonalých likérů. Ano v každém likéru Dorda je obsažena jedna z nejlepších žitných vodek Chopin Rye vodka.

Vychutnejte si likéry Dorda čisté, jako součást lahodných, sladkých koktejlů nebo ke kávě, zákusku, dortu, čokoládě, nebo si je vychutnejte s vaší oblíbenou zmrzlinou, ukažte své umění v kuchyni při přípravě netradičních dezertů. Dorda likéry jsou prostě dokonalým zážitkem pro všechny příležitosti a jsou považovány za nejlepší likéry této planety.

 

Země původu: Polsko
Výrobce: Chopin Distillery
Obsah alkoholu: 18%
Obsah: 3 x 700ml

Dovozce pro ČR a SK: Alkfil Bohemia s.r.o.