Neohodnoceno

Brazil Rum Set 2 x 0,7l

Brazilský rum Seňor Weber Oro a Blanco, to jsou rumy s karibským charakterem a "brazilskou DNA."

 

Skladem (>10 ks)
Kód: 512
Značka: Rum z Brazílie
1 097 Kč –19 % 878 Kč
Kategorie: ALKOHOL
Hmotnost: 2 kg
WEBER rum 2x0,7l
Akce Tip
1 097 Kč –19 %

Señor Weber Rum Oro je brazilský prémiový rum vyrobený z fermentované šťávy cukrové třtiny ( 70% ) a z melasy ( 30% ). Tento rum se destiluje v ručně vyrobených měděných alembicích a poté se nechává uležet více jak 3 roky v sudech z amerického dubu, brazilského amburana wood a balsamo wood, čímž získává nezaměnitelnou chuť a aroma. Dovolili jsme si jej charakterizovat jako: "karibský rum s brazilskou DNA"

Charakteristika: Chuť a aroma je jemně nasládlá s tóny vanilky a čokolády, koncovka je lehce dřevnatá s tónem po mandlích.

Señor Weber Rum Blanco se vyrábí z třtinové melasy ( 30% ) a fermentované šťávy cukrové třtiny ( v poměru 70% ) a před stáčením do lahví odpočívá rok v nerezových tancích.

Charakteristika: Chuť a aroma je jemně nasládlá s tóny vanilky, čokolády a čerstvé třtinové šťávy.

Rum Seňor Weber je vyrobený v Brazílii tradiční rodinnou destilérkou Weber Haus Destilária, jejíž komerční začátek označuje rok 1948. Do té doby již cca 100 let nazpět rodina Weber (původem z Německa) na své malé farmě v brazilském městě Ivoti pěstovala cukrovou třtinu a vyráběla pro svou potřebu naturální tradiční brazilský rum tzv. Cachacu (kašasu).

Země původu: Brazílie
Výrobce: Weber Haus Destilária
Obsah alkoholu: Oro 38%, Blanco 37,5%
Obsah: 700ml
Dovozce pro ČR a SK: Alkfil Bohemia s.r.o.