Neohodnoceno

Rum Experience 3 x 0,7l v dřevěném boxu

Potisk vlastním logem od 20ks.

Univerzální potisk PF 2023 od 1ks.

Pro více informací nás kontaktujte na info@alkfil.cz,

dostupný od 1.12.2022.

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 95
2 657 Kč
Kategorie: DÁRKOVÉ BALÍČKY NA MÍRU
Hmotnost: 1 kg
Položka byla vyprodána…

Rum Ilha Do Pessegueiro

První rum z kontinentálního Portugalska!!!

Tento kořeněný rum odráží identitu portugalské námořní historie, příběhy pirátů a korzárů jenž se vážou k mýtickému místu Ilha Do PessegueiroV tomto svěžím rumu, bez přidaného cukru, můžete mimo jiné nalézt stopy vanilky, tabákových listů virginia, broskví či kávového zrna. Lehký a osobitý "spiced" rum Ilha do Pessegueiro se perfektně hodí k přípravě koktejlů, avšak neváhejte si ho vychutnat samotně. Jeho chuť je neporovnatelná!

Země původu: Portugalsko
Výrobce: Destilaria Black Pig Alentejo
Obsah alkoholu: 38,6%
Obsah: 700ml

 

Señor Weber Rum Oro 

je brazilský prémiový rum vyrobený z fermentované šťávy cukrové třtiny ( 70% ) a z melasy ( 30% ). Tento rum se destiluje v ručně vyrobených měděných alembicích a poté se nechává uležet více jak 3 roky v sudech z amerického dubu, brazilského amburana wood a balsamo wood, čímž získává nezaměnitelnou chuť a aroma. Dovolili jsme si jej charakterizovat jako: "karibský rum s brazilskou DNA"

Charakteristika: Chuť a aroma je jemně nasládlá s tóny vanilky a čokolády, koncovka je lehce dřevnatá s tónem po mandlích.

Rum Seňor Weber Oro je vyrobený v Brazílii tradiční rodinnou destilérkou Weber Haus Destilária, jejíž komerční začátek označuje rok 1948. Do té doby již cca 100 let nazpět rodina Weber (původem z Německa) na své malé farmě v brazilském městě Ivoti pěstovala cukrovou třtinu a vyráběla pro svou potřebu naturální tradiční brazilský rum tzv. Cachacu (kašasu).

Země původu: Brazílie
Výrobce: Weber Haus Destilária
Obsah alkoholu: 38%
Obsah: 700ml

 

KASAMA Rum

Tento small batch rum španělského typu je destilován z čerstvě vylisované šťávy z ušlechtilé cukrové třtiny, zraje 7 let v sudech po bourbonu z amerického dubu a má lehce nasládlou chuť s tóny ananasu, vanilky a špetkou mořské soli. Kasama znamená ve filipínštině "spolu", nejlépe si jej vychutnáte s přáteli.

Země původu: Filipíny
Distributor: PWW Polmos S. A.
Obsah alkoholu: 40%
Obsah: 700ml

 

Dovozce pro ČR a SK: Alkfil Bohemia s.r.o.